Sana House Villa
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Offering a location 3.3 km from the Seven Falls Waterfall, Sana House Villa gives access to various tourist spots in the area.
This accommodation comes with a bathroom with a shower.
The holiday home is equipped with a mini-kitchen with a refrigerator and an oven.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Brandblussers
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
Diensten
- Tours/Ticketservice
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Geluiddichte kamers
- Patio
- Tuinmeubelen
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Biedt Sana House Villa een draadloze internetverbinding?
Ja, Sana House Villa biedt wifi aan. - ❓
Hoeveel kost het om Sana House Villa te boeken?
De gemiddelde prijs in Sana House Villa is $66. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Sana House Villa?
Een kitchenette maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Sana House Villa. - ❓
Welke gasten komen het vaakst naar Sana House Villa?
Sana House Villa is populair bij koppels, maar alle gasten zijn welkom.